ZADNJI TEKMOVALNI VIKEND LETOŠNJE SEZONE

Pretekli vikend, 26. in 27. septembra 2020, so se naši atleti za zaključek letošnje sezone udeležili dveh atletskih tekmovanj.

Mlajši člani Svit Marinčič Zalar (U12), Maša Mohorič (U12),  Jernej Kramarič  (U12), Tine Jarc (U12), Ivana Kramarič (U14) in Rok Šraj Miklič (U14) so sodelovali na Prvenstvu Slovenije za pionirje in pionirke v Mariboru.

Svit se je tekmovanja udeležil oba dneva, saj se je preizkusil v dveh disciplinah. Prvi dan je tekmoval v disciplini 60m in s finalnim časom 8.68 dosegel 4. mesto. Drugi dan, pa se je Svit pomeril tudi v disciplini 200m, kjer je s časom 28.57 tekmovalni vikend zaključil z drugim mestom in zasluženo srebrno medaljo.

Tudi Maša je tekmovala v disciplini 60m in s časom 9.87 zasedla 39. mesto, Jernej pa se je s tekom na 200m in časom 30.09 uvrstil na 7. mesto.

Naša člana Tine in Ivana, pa sta se na tekmovanju preizkusila v teku na malce daljše razdalje. Tine je tekmoval v disciplini  600m. Njegov rezultat, s katerim je dosegel 10. mesto, je znašal 1:59.91, Ivana pa je tekla na 1000m, kjer je s časom 3:24.31 zasedla 22. mesto.

Rok se je prvenstva Slovenije udeležil prvi dan in tekmoval v disciplini 60m ovire, kjer je s časom 10.00 prav tako dosegel  2. mesto in si priboril srebrno medaljo.

Drugega atletskega tekmovanja – Ekipnega prvenstva Slovenije za starejše mladince in mladinke v Celju, se je udeležil tudi naš starejši član Rok Skvarča. Tekmoval je v disciplini 400m in s časom 51.40 zasedel 5. mesto.

Vsi atleti so z doseženimi rezultati izboljšali svoje osebne rekorde.